Eğitmenler

Home  /  Sayfa

evrim-kutz-profil
 
Evrim Tunç Kutz, sporla 4 yaşında jimnastikle tanıştı. Eğitmenlik hayatına ise 1996 yılında İzmir’de pek çok branşta çeşitli eğitimler vererek başladı. 2003-2014 yılları arasında, Amerika ve İspanya’da bir çok spor tesisinde eğitmenlik yaptı. Amerika’da yaşadığı sürede; YMCA of the USA’dan cardio,step aerobics,grup fitness ve personal trainer, sağlıklı yasam prensipleri, grup egzersiz eksperliği Zumba Fitness (USA) Official Zumba Instructor, Master instructor Expertraiting of USA’dan üstatlık kademesinde grup egzersizi ve personel trainer sertifikası gibi pek çok ileri derece eğitmenlik eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Yüzme sporunu madalyayla taçlandıran Kutz, buna ek olarak dans, aerobik, step, tae bo, cardio boxing, cardio ,zumba, kickbox ,fitness, personal trainer ve dalış gibi bir çok branştan orta ve ileri kademede sertifikaya sahiptir. 2014 yılından itibaren İstanbul’da eğitmenlik yapmaya devam eden Kutz, şuan nisan ayında Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonunun düzenlediği “Bikini Fitness” yarışmasına Masterlar kategorisinde yarışmak için hazırlanmaktadır.
 

bunyamin-aysoy-profil
 
30 Eylül 1976’da Almanya’da doğmuş olan Bünyamin Aysoy, Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Akademisi Spor Yönetiminden mezundur. 1986’dan üniversitenin sonunda kadar 14 yıl kadar Ortaçeşme Spor Kulübü, Sarıyer Spor Kulübü ve Marmara Üniversitesi Futbol Takımında profesyonel olarak futbol oynamıştır. Bünyamin Aysoy aynı zamanda TRX Master Trainer ve Life Fitness LFA Master Trainer’ıdır.
 

gokhan-saver-profil
 
1989 yılında İstanbul’da doğan Gökhan Şaver, spor hayatına amatör kulüpte futbol oynayarak başladı. Fitness sektörüne 2006-2009 yılları arasında Essporto Health&Fitness Club’ta Fitness Egitmeni olarak başlayarak, 2009-2013 yılları arasında Hillside City Club İstinye’de Fitness Eğitmeni,Grup Dersleri Egitmeni ve Personal Trainer ve 2013′te Akatlar Club Sporium ‘da grup dersi ve personal trainer olarak devam etmektedir.
LifeRUN eğitmenliğinin yanısıra aktif olarak personal trainer ve grup derslerine devam etmekte, Levent Loft Cep Pilates’te özel pilates dersleri vermektedir.
 

begum-ayangil-profil-photo
 
Maltepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Gazi Üniversitesi Okul Öncesi bölümünü bitirmiştir. Psikoloji ve eğitim üzerine çalışmalarına devam ederken bedeni rahatlatma, aklı sakinleştirme ve stresi azaltmak için yogaya gönül vermiş, evde yoga çalışmalarına başlamıştır. Eğitim alanında kurumsal yerlerde çalışmasından sonra merkezi Bangolare Hindistan’da bulunan, Yoga Bilimleri ve Yoga Terapi konusunda lisans, lisansüstü ve doktora eğitimleri veren, Vivekananda Yoga Üniversitesi’nin 250 saatlik Yoga Eğitmenliği Sertifika Programını (YIC) ve Yoga Alliance onaylı Yoga Bharati Eğitmenlik Sertifika Programını bitirmiştir. Ardından, aynı üniversitede, yoga eğitmenlerinin katıldığı ve çok değerli gurularla farklı yoga çalışmalarıyla özel felsefe derslerinin yapıldığı bir kampa katılmıştır. Üniversite tezini Çocuk Yogası üzerine yapmıştır.
İstanbul’da, Ayvalık’ta, Erzincan’da ve Bodrum’da olmak üzere Türkiye’nin bir çok şehrindeki festivallerde çocuklar ve yetişkinlerle çalışmıştır. Aynı zamanda Ankara Rotaract Kulübünde Komite Başkanlığı görevini ve Ankara TEGV Vakfında çeşitli gruplarla çalışmalarını yürütmüştür.
Şuanda bir çok okulda ve stüdyolarda Özel ve Grup yoga dersleri vermektedir.